חוות דעת

אפרת היקרה, הפקדתי את עצמי בידייך הנאמנות, ולא טעיתי, בשקט ובעוצמה רבה במהלך תקופה טיפלת בי, תיקנת אותי והחזרת אותי לתפקוד מלא, הכח השקט שלך הוא בעל עוצמה, זו לא סתם סיסמא, והיכולת שלך לא להרפות ולהתייאש ממני, על כך תודה רבה.
נשיקות וחיבוק גדול. מי שלא התנסה מפסיד.

נאוה שרון - מזכרת שנשארת

***

האם ידעתם שברכיים,ירכיים וידיים יכולות לדבר? אצל אפרת בזרקון- מטפלת זן שיאצו התיחלו אברי גופי השונים לדבר...
הגעתי לאפרת לפגישת הכרות אחת, פגישה שפתחה בפניי את אופן הטיפול היחודי של אפרת, מאז אני מטופלת אצל אפרת בסדרת מפגשים מידי שבוע.
אפרת היא מטפלת אינטלגנטית, קשובה, מכילה ועוצמתית.
אני רוצה לציין שכאבים ישנים, גב, ברכיים ועוד הלכו והתעממו ככל שהמשכתי בטיפולים, עד להעלמם המלא.
בנוסף, ההקבלה בין גוף-נפש איפשרה לי להבין תהליכי נפש שמשפיעים על חיי, ובכך שיחררתי אותם.
מה שהשפיע הן על מצבי הפיזי שהשתפר ובמקביל שיחרר אנרגיות ישנות "תקועות", מה ששיחרר את רוחי ועזר לי להתקדם במסלול חיי.
ממליצה בחום.

בתשבע

***
מזה מספר חודשים אני מטופל אצל אפרת באופן קבוע, כל שבוע. לא מוותר. מאז שהתחלנו עם הטיפולים אני מתפקד יותר טוב במהלך השבוע, יותר רגוע, ונטול כאבים. אז, כמו שהוכחתי - סנדלר לא חייב ללכת יחף! הטיפולים של אפרת עמוקים, הקליניקה נעימה, והתוצאות - מצוינות. מומלץ בחום!
==
כמטפלים, קשה לנו לסמוך על מטפלים אחרים וללכת לטיפול בעצמנו, היות ואנחנו פרפקציוניסטים ודורשים הרבה.
החלטתי ללכת בכל זאת לאפרת היות וסבלתי במשך שבוע מכאבי גב טורדניים. בחרתי באפרת בגלל גישת ה"זן" שלה. אמרתי - ננסה.
לאחר הטיפול הרגשתי רגיעה מוחלטת, ומה שהפתיע אותי ביותר לטובה - היא העובדה שכאב הגב השתפר פלאים לאחר כמה שעות. שאפו! לכו לאפרת - היא תעשה לכם טוב. ואת זה אומר מטפל :)
 
עמיר שפר - טיפול בכאב ואורתופדיה

***

חוות הדעת שלי מבוססת על התנסות אישית בטיפול זן שיאצו אצל אפרת. הטיפול שלה עדין ומקצועי, הקסם האישי והחביבות שלה מנטרלים את המבוכה שכרוכה בטיפול פיזי קרוב. בנוסף להנאה מהטיפול ומהחברה הנעימה, זכיתי באופן מפתיע ונדיר ביום נטול כאבים.

לכן, אני שבה וחוזרת אליה, והיא משיבה לי בהדרגה יכולות שאבדו ו"מתקנת" אותי.
תודה לך, אפרת.

עינת שמיר - עיצוב בחוטים

***
זו תקופה שאני מגיע לאפרת לטיפול. אני רואה ומרגיש את התוצאות. אפרת מרפאה מקצועית ומדויקת, בעלת יכולת הכלה גבוהה, לא חופרת ומכבדת את המרחב של האדם השני. העבודה הפיזית איתה פועלת בכל הרבדים: פיזי - רגשי - מנטלי - אנרגטי - רוחני. אני ממליץ בחום ומפנה לאפרת מטופלים לשביעות רצונם. תודה אפרת על הטיפול המסור והנוכחות המאפשרת שלך לאחר פשוט להיות.
באהבה גדולה
עדי.
 
עדי גרליץ - רפואה סינית וצ'י גונג
 
***
כשטיפלה בי אפרת בידיים עדינות אך נחושות, עוד אני מתמסרת מעל מזרון מחומם. לראשונה הבנתי שלא חייבים להכאיב לי על מנת להפיק את המרב בטיפול מסוג זה. יישר כוחך, אפרת, על המקצועיות והיחס הכל כך מלטף.
 
עידית
 
***
אני רוצה להגיד שבהחלט היה כדאי לנסוע בשביל אפרת לתל- אביב. אימי הגיעה לאפרת ש"כולה" מתוחה, כאובה ופשוט צריכה שחרור והרגעה. מה שקרה שהיא יצאה משם זה ככה.. " ווואוווו, זן שיאצו! ממש הייתי צריכה את זה. "אחרי חודש לא פשוט אפרת הצליחה לטפל בי בדיוק כמו שהייתי צריכה, הגוף שלי פשוט נרגע וגם אני...נחשפתי גם לעובדה שהיא מטפלת בבעיית גלי חום שמופיעות בגיל המעבר" תודה אפרת בשם אימי ובשם כל המשפחה שנתת לה יום רגוע :-)
 
גלי
 
***
אפרת, הנועם והשקט שאת מקרינה על סביבתך, עושה כבר מראש חלק מהעבודה.
מקצועיות, שליטה בטכניקות מגוונות רבות והרגישות למטופל - הכל בא לידי ביטוי והכל ברמה גבוהה, אבל המיוחד - הוא מעבר לכל: מרגישים שאת משקיעה גם הנשמה שלך, מה שהופך את השעה לחוויה שמי שכמוני פתוח לעולם הרוחני, יכול לחוות ולהעריך במלואו.
לכו על זן-שיאצו! זה ממכר!

רונית

***

אפרת יקרה,
זכיתי בטיפול מְאַ-זן שיאצו מידיך החמות והטובות!
הטיפול שלך הוא מרחיב לב,
מרחיב רווחים בין חוליות גב, שכבר שנים שהן בקירבה גדולה (=חזרתי לגובה של 1.72מ' )
ואפילו - מרחיב דעת!
זמן קצר מאוד לאחר שהתחלת בטיפול, כבר הרשיתי לגב שלי להיות רפוי, ולהאמין שהרצפה והמזרון החם בהחלט יכולים לספק לו את התמיכה הדרושה לו, מבלי שאני אצטרך "להחזיק" אותו.
האינדיקציה הכי משמעותית למה שקרה לי בשעה הזו אצלך היא שאפילו האינטונציה שלי השתנתה, ולמי שמכיר את חיתוך הדיבור שלי, זה אומר (תרתי משמע) הכל :-)
תודה שוב,
 

דורית

***

אפרת היקרה, מטפלת זן שיאצו מקצוענית, מתנה ענקית לנשמה, הגעתי למקום הקסום שלך בליבה של תל אביב, מקום מרגיע, חדר גדול, אווירה נעימה, מזרן גדול על הרצפה, ובעיקר החיוך שלך והבנה שאני הולך לחוות שעה של הנאה צרופה. אחרי כמה שאלות של תחקור, שנועדו לתפור לי את החליפה המושלמת, התמסרתי לך, למגע, לאנרגיה, לקסם. נרדמתי ומתוך שינה המשכתי להרגיש חווית גן עדן. שילוב של תנועות עדינות, מגע במקומות הנכונים, אנרגיה נכונה של חיוביות וטוב.
תודה ענקית. ממליץ לכולם, רוצו לחוות.

יניב אורבך - מאמן עסקי ואישי

***

יש זמן!
זה היה השלט על הדלת שהכניס אותי לקליניקה של אפרת בזרקון. מיד אח"כ, שהדלת נפתחת... חיוך מאיר פנים מקבל את פניך, ומעלה בך את הידיעה שהגעת למקום הנכון. נכנסתי.. הניקיון..הריח הנעים...המזרון והאווירה הביאו אותי לתחושה מידית של התמסרות.
אפרת אני שלך!
יש בך את כל האיכויות שאני מחפשת במטפלת. הקשבה, מקצועיות, עדינות, רוך, עוצמה והרבה ביטחון.
אני לא מוותרת על טיפול אצלך נקודה!
באתי, טעמתי, התמדתי...והעברתי הלאה לחברים ובני משפחה.
זאת לא רק מתנה בשבילי, אלא מתנה שווה :) שכיף לתת וכיף לקבל
ממליצה בחום רב!

ענת ברבי

***
הגעתי לקליניקה של אפרת קצת כועסת ועמוסה רגשית. יצאתי משם כמו אחרי אמבטיה של אהבה ונועם. באמצע זכיתי לטיפול מופלא ממטפלת מיומנת, בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה במיוחד, נבונה, חמה וקשובה. מזמינה אתכם לעצור באמצע החיים את המרוץ המטורף ולהפקיד את גופכם בידיה האמונות של אפרת. מובטחת לכם חוויה טיפולית עמוקה ומיוחדת.
 
ניבה לב – מתקשרת ומורה רוחנית.
 

***

אפרת בזרקון מטפלת ברמה מקצועית ואישית גבוהה מאוד.
הפניתי את אפרת לטפל במטופלת שלי החולה בטרשת נפוצה, ומתקשה לבטוח בכל מטפל חדש.
כבר בשיחת הטלפון סללה אפרת את הדרך אל נפשה של המטופלת. והטיפול עצמו לדברי המטופלת היה מצוין.
תודה לך אפרת על הנכונות, ההקשבה והעזרה הרבה.
אני עצמי גם זכיתי לטיפול של אפרת, וממליצה לכל אחד להנות מטיפוליה.

עירית מימון - מורה לפלדנקרייז / קואצ'רית לחיים בריאים.
 

***

מכיוון שאני גם מטפלת ברפואה משלימה, מי כמוני יודעת כמה קשה להמליץ על מטפלת מבלי לדעת איך היא מטפלת ועד כמה המטפלת מקצועית. לכן, החלטנו לעשות החלפת טיפולים אחת לשנייה ואני חייבת לומר שאני כל כך מאושרת שהחלטנו לעשות זאת! אפרת מטפלת בי במקצועיות, במסירות, ובעיקר עם המון רוך ועדנה. אני מתוודעת כל טיפול מחדש עד כמה היא מלאה בידע, ביכולות ובחכמה טיפולית. במגע רך ואוהב היא מסוגלת לחוש היכן האנרגיה בגוף לא מאוזנת ואז היא מתחילה לעבוד על אותם מרידיאנים כדי לאזן אותם. סוג השיאצו בו היא מטפלת מאוד עדין, לא "כסחיסטי".
בשבוע שעבר הגעתי לאפרת עצבנית, מתוחה ולא היה חסר הרבה כדי ש"אתפוצץ" מרוב רוגז. אפרת טיפלה בי במסירות הרגילה שלה ואחרי תום הטיפול הלכתי לאכול משהו. רק אחרי שסיימתי לאכול פתאום שמתי לב שכל הכעס, כל הרוגז והעצבנות פשוט נעלמו כלא היו.לא הבנתי בכלל מדוע הייתי כל כך עצבנית!? :-)
מיותר לציין שהרגשתי הרבה יותר טוב ושמחה!
אפרת פשוט יודעת לנגן על גופי כמו מוצרט שמוציא כל פעם יצירה נפלאה מידיו. ממש תענוג. אני מאוד מאוד ממליצה!
 
רוזלין היניג - מטפלת רב תחומית ברפואת גוף/נפש.

***

טופלתי אצל אפרת במשך יותר משנה.
כל יום ראשון עם התחלת השבוע הייתי מתייצבת אצלה בקליניקה - וזאת למה? היגעתי אליה עם כאבים חזקים באגן, עקב עמידתי הרבה על הרגליים במסגרת עבודתי. בטיפול אחד... קרה נס... אני גם התחלתי לשבת ללא כאבים - כי גם זאת לא יכולתי לעשות, וגם עומדת ומבשלת כאילו לא כאב לי מעולם.
נירשמתי לסידרת טיפולים ארוכה כדי לשמור על גופי ובריאותי. היזנחתי אותו מאד בזמן האחרון והוא פשוט אותת לי: "לכי לאפרת..רוצי אליה"... וזה עשיתי.
אל תחכו שתתמוטטו..טפלו בעצמכם עם "ידי הפלא" של אפרת.
קיבלה אותי אפרת המקסימה בקליניקה שלה. מקום מאד נעים עם אנרגיות חיוביות ואוירה קסומה. היגעתי אליה עם המרץ הבלתי נדלה שלי והאנרגיות שלי, ותוך מספר דקות הבנתי שאני כלל לא כזו. כל מקום שאפרת נגעה שם או טיפלה או לחצה הירגשתי והבנתי כמה אני זקוקה לטיפול . האנרגיות שהיא נותנת פשוט מיוחדות - לאחר שעה וחצי שאפרת טיפלה, שאלה והרגישה יצאתי ממנה איריס מחודשת קמעה...כי לא בונים את רומא ביום אחד. כמובן שלקחתי ממנה סידרת טיפולים אחת ועוד אחת...מבינה אני היום כמה גופי דרש זאת.
מה שחשוב הוא שמאותו הרגע שיצאתי מבין ידיה המדהימות והמאבחנות של אפרת הירגשתי שונה: הירגשתי טוב, לא עייפה, ויודעתי שהדרך ארוכה אך אני הייתי בידיים נפלאות. חשוב לציין שאפרת יודעת לתת אבחנה מיידית לבעיות בכל נושא. כאשר אמרתי לה שאני סובלת כבר כמה ימים מכאבי ראש ואמרתי לה שאני שותה הרבה קפה ביום עצתה היתה לאחר כל כוס קפה לשתות כוס מים.וואו!!!מדהים!!! זה עבד!! מאז אני מיישמת זאת בקביעות וכאבי הראש פחתו לפחות מחצי.
זה רק קמצוץ מהיכולות של אפרת. אוהבת אותך אפרת. את מקסימה.
מומלץ בהרבה חום!

איריס למדן - סופרוומן ו"סבתא להשכרה"

***

באתי לאפרת כדי לחוות זן-שיאצו. מצאתי מטפלת עם מגע בעל נוכחות ועוצמתיות ובאותו זמן עם רכות והקשבה. טיפול מרגיע מצד אחד ועוצמתי מצד שני. בדיוק מה שהייתי מצפה מטיפול שיאצו טוב ואפקטיבי. באתי עם כתף תפוסה וכמה שעות אחרי הטיפול היא כבר הייתה הרבה יותר משוחררת. בהחלט טיפול ברמה.
 
דניאל לפן - מטפל ברפואה סינית.